ZESTAW GARNKÓW STALOWYCH MG HOME LAURO 9EL.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 7105023151
Opis

Wyrusz w kulinarną podróż na wyższy poziom dzięki kompletnemu i wszechstronnemu zestawowi garnków ze stali nierdzewnej MG Home Lauro. Ten 10-elementowy zestaw został starannie zaprojektowany, aby sprostać potrzebom zarówno początkujących kucharzy, jak i doświadczonych szefów kuchni, zapewniając narzędzia niezbędne do przygotowania różnorodnych potraw.
Zestaw garnków MG Home Lauro został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej . Materiał ten jest ceniony za swoją trwałość i odporność na korozję, co gwarantuje, że garnki będą służyć przez długie lata, zachowując swoje właściwości i estetyczny wygląd. Wykorzystanie stali nierdzewnej klasy premium nie tylko zapewnia długowieczność naczyń, ale także dodaje elegancji każdej kuchni, czyniąc z gotowania prawdziwą przyjemność.


Komfort i bezpieczeństwo podczas gotowania są niezwykle ważne. Dlatego garnki MG Home Lauro wyposażono w specjalnie zaprojektowane, nienagrzewające się uchwyty. Dzięki temu możesz bezpiecznie przenosić nawet gorące garnki bez ryzyka poparzenia, co znacząco zwiększa pewność i komfort pracy w kuchni.
Przezroczyste pokrywki wykonane z hartowanego szkła umożliwiają ciągłe monitorowanie procesu gotowania bez konieczności podnoszenia pokrywy i utraty ciepła. Dodatkowo, każda pokrywka wyposażona jest w odpowietrznik, który reguluje ciśnienie i zapobiega wykipieniu, co zapewnia większą kontrolę nad przygotowywanymi potrawami.
Garnki Lauro posiadają grube, trójwarstwowe dno indukcyjne, które jest kluczowe dla szybkiego i równomiernego rozprowadzania ciepła. Taka konstrukcja dna sprawia, że potrawy gotują się efektywnie, a ryzyko przypalenia jest zminimalizowane.


Zestaw garnków Lauro jest wszechstronnie kompatybilny ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym indukcyjnymi, gazowymi, elektrycznymi i ceramicznymi. Dodatkowo, garnki można bezpiecznie myć w zmywarce, co znacząco ułatwia ich codzienne użytkowanie i konserwację.