MG Home
Koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa powyżej 500.00zł!

dodaj do przechowalni

Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji

1. Złożenie reklamacji
Reklamację możesz złożyć bezpośrednio kontaktując się z działem obsługi klienta, w przypadkach niewątpliwych staramy się je rozstrzygać błyskawicznie, podczas pierwszego kontaktu, jednak w niektórych przypadkach będziemy prosić o odesłanie reklamowanego produktu w celu poddania go ekspertyzie.

2.Odesłanie produktu
W przypadku reklamacji wymagającej ekspertyzy produktu - prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią paragonu / faktury zakupu i opisem zakresu reklamacji.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

MG Home - magazyn główny

Logistyczna 6

05-090 Sękocin Stary

4. Rozstrzyganie reklamacji

Jeżeli sprawy nie udało się załatwić poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny - reklamacje rozstrzygamy w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamowanego produktu.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (załącznik nr 1 do regulaminu) i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

MG Home - magazyn główny

Logistyczna 6

05-090 Sękocin Stary

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz w miarę możliwości - paragon lub fakturę.

 

#

 

#

 

#

 

#

 
do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl