Produkt dnia
RONDEL MG Home MODERNO 20cm
RONDEL MG Home MODERNO 20cm
119,00 zł
szt.
Patelnia MG home ONYX 28 cm
Patelnia MG home ONYX 28 cm
99,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji

1. Złożenie reklamacji
Reklamację możesz złożyć bezpośrednio kontaktując się z działem obsługi klienta, w przypadkach niewątpliwych staramy się je rozstrzygać błyskawicznie, podczas pierwszego kontaktu, jednak w niektórych przypadkach będziemy prosić o odesłanie reklamowanego produktu w celu poddania go ekspertyzie.

2.Odesłanie produktu
W przypadku reklamacji wymagającej ekspertyzy produktu - prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią paragonu / faktury zakupu i opisem zakresu reklamacji.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

MG Home - magazyn główny

Logistyczna 6

05-090 Sękocin Stary

4. Rozstrzyganie reklamacji

Jeżeli sprawy nie udało się załatwić poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny - reklamacje rozstrzygamy w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamowanego produktu.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (załącznik nr 1 do regulaminu) i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

MG Home - magazyn główny

Logistyczna 6

05-090 Sękocin Stary

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz w miarę możliwości - paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl